Татарстанда ОРВИ аркасында 10 мәктәптә 19 сыйныф карантинга ябылды.
23.11.2020https://tatar-inform.tatar

«Казанның җиде мәктәбендә 13 сыйныф, Менделеевск районының ике мәктәбендә биш сыйныф һәм Әгерҗе районы мәктәбендә бер сыйныф икегә бүленеп укый», - дип сөйләделәр ведомствода.
«Татар-информ» узган атнада республикада салкын тию авырулары аркасында 12 сыйныф яки 196 укучының карантинда булганлыгын хәбәр иткән иде.
- В одном селе - два турнира
- Если читатели не идут в библиотеку, библиотека сама приедет к ним
- Открылся музей боевой славы
- Пирожок от скуки, блинчик от усталости
- По деревне - на иномарке
- Роскошь общения в новом клубе
- Президентская елка - для лучших школьников
- "Челленджер-200" приземлится в Бугульме
- Госэкзамен пошел на попятную?
- В Бугульме установят новое оборудование для дезинфекции

